Μια πασίγνωστη influencer μας δείχνει τον τρόπο.
Tα animal prints επέστρεψαν στη μόδα πριν από μερικές σεζόν και δεν λένε να φύγουν από τις τάσεις. Φυσικά αυτό δεν μας ενοχλεί καθόλου γιατί αγαπάμε αυτά τα prints και τα θέλουμε στην ντουλάπα μας κάθε μέρα.
Η Dani- Bernstein μας δείχνει την αδυναμία της σε αυτά τα σχέδια και μέσα από τον λογαριασμό της στο Instagram μας προτείνει ιδέες για να τα προσθέσουμε στα everyday look μας.
Ένα παντελόνι με zebra print θα σε βοηθήσει να κάνεις μοναδικά statement looks που θα κερδίσουν τις εντυπώσεις. Η Dani- συνδυάζει το δικό της με λευκό τοπ, δερμάτινα μποτάκια και ζώνη και δημιουργεί ένα υπέροχο look ιδανικό για όλες τις ώρες.
Δες και τα υπόλοιπα super stylish looks στο -
green
days
Ακολουθήστε το - στο
Google News
και μάθετε πρώτοι όλα τα νέα!
Σχετικά θέματα:
[penci_related_posts title=”ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ:” number=”8″ style=”grid” align=”none” displayby=”cat” orderby=”random”]